Teslimat ve İade

TESLİMAT
 

Inanna&co, siparişiniz ve ödemeniz alındığında size bir onay e-postası gönderir. Siparişe özel hazırlanan ürünlerde ise teslim süresi 14 iş günüdür. Ön sipariş alınan ürünler için teslim süresi olarak ürün sayfasında belirtilen tarih, kargoya veriliş tarihidir ve ürünün tarafınıza ulaşması bu tarihten itibaren 2 ila 4 iş gününü bulabilir.

Kargo takip numaranız, paketiniz yola çıktığında tarafınıza SMS yolu ile bildirilecek olup, ayrıca size bildirilen takip numarası ile ilgili kargo takip sisteminden de yapılabilmektedir. Yurtiçi Kargo takip sayfası için buraya tıklayarak takip sayfasına ulaşabilirsiniz.

Yurt dışından verilen siparişler ise, 2 ila 14 iş günü arasında teslim edilecek olup, yurtdışı kargo ücretimiz ödeme sayfasında belirtilmektedir... Yurt dışı gönderilerinde oluşabilecek vergiler müşterilerimizin sorumluluğundadır.

ONLINE SİPARİŞLER İÇİN DEĞİŞİM / İADE KABUL KOŞULLARI VE SÜRECİ

Yurtiçinden alınan online siparişlerinize ilişkin değişim ve iade talepleriniz için ürünlerin tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde, kargo bedeli tarafınızdan ödenmiş olarak, Halkalı Merkez Mah. Mahmut Bey Cad. Özgün Sk. No.5/A Küçükçekmece/İstanbul adresine ulaştırılması durumunda kabul edilir.

Yurtdışından verilen online siparişlerinize ilişkin değişim ve iade talepleriniz ise yalnızca ürünlerin kargo bedeli ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde tarafımıza ulaştırılmış olması durumunda kabul edilebilmektedir. Hatalı veya ayıplı olduğunu düşündüğünüz ürünler için ise kargonun tarafınıza teslim edildiği tarihten itibaren 2 gün içerisinde Inanna&co’ya yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir.

Değişim ve İadelere ilişkin taleplerinizi siparişinizle birlikte gönderilen Değişim / İade Formunu eksiksiz şekilde doldurarak bize iletebilirsiniz.   

Değişim ve İade ürünlerinizi Halkalı Merkez Mah. Mahmut Bey Cad. Özgün Sk. No.5/A Küçükçekmece/İstanbul adresine gönderebilirsiniz, iade veya değişim gönderilerinin ücretlendirmesi Inanna&co sorumluluğunda değildir. Değişim veya iade kargonuz bize ulaştıktan 2-4 gün içerisinde sizinle iletişime geçilecektir. Acil ve olağan dışı durumlarda [email protected] ‘a mail atarak bilgi alabilirsiniz.

İade etmek ya da değiştirmek istediğiniz ürünlere ilişkin kargoların, ürünler Inanna&co’ya ulaşana kadar sizin sorumluluğunuzda olduğunu hatırlatmak isteriz. İade veya değişimi talep edilen ürünler, gönderildiği şekilde, ayıpsız ve orijinal paketi / aksesuarları ile iade edilmelidir. Ürün koruma bandı veya ürün etiketi çıkartılmış ürünlerin kullanılmış olduğu ve cayma hakkından feragat olunduğu varsayılacak, dolayısıyla değişim ve iadesinin kabulü mümkün olmayacaktır. Bununla birlikte siz müşterilerimizin isteği üzerine özel olarak hazırlanan siparişler için ise iade ve değişim yapılamamaktadır. 

Uluslararası siparişlerinizle ilgili değişim / iade gönderi ücretleri alıcıya aittir. İlgili değişim taleplerinizi gerçekleştirebilmemiz için, ürünlerin tarafımıza iade kargo ve yurtdışı gümrük bedelleri ödenmiş olarak 14 günlük yasal süresi içinde teslim edilmesi gerektiğini hatırlatmak isteriz. Sonradan gönderilecek değişim ürününe ilişkin gönderim ücretleri ise tarafınıza gönderilecek ödeme linki ile tahsil edilecektir.

Değişim işlemleriniz kargonuz elimize Değişim / İade Formu ile ulaştıktan sonra yeni ürününüzün tarafınıza mümkün olan en kısa süre içinde kargolanmasıyla tamamlanacaktır. İade kargonuz elimize ulaştığında, ürünün kondisyonu incelendikten sonra Değişim / İade Formu doldurulmuş ve uygun bulunan tüm haklı taleplerin sipariş bedelinin geri ödenmesi 10 iş günü içinde tamamlanacaktır. İade talebinizin uygun bulunmadığı durumlar için ise ekibimiz detaylı bir mail ile sizinle iletişime geçiyor olacaktır. 

 

HENÜZ TESLİM EDİLMEMİŞ SİPARİŞLERİN İPTAL EDİLMESİ

Sitemizden vermiş olduğunuz bedeli ödenmiş ancak henüz teslim edilmemiş siparişlere ilişkin iptal taleplerinizi ise, [email protected] adresinden bize iletebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR